Title Image

O nás

  • Jsme vaše jasná volba pro ekologičtější a udržitelné filmové natáčení.
  • Vytvoříme green set na míru vašeho projektu.
  • Zakládáme si na individuálním přístupu.
  • Komunikujeme se všemi složkami tak, aby udržitelnost nebylo sprosté slovo, ale stala se z ní běžná rutina.
  • Cirkulárně uzavíráme tok zdrojů a surovin.
  • Naším cílem je napojit produkce na existující ekologické projekty (lokální dodavatelé, záchrana jídla, kompostování, zero waste řešení, znovupoužívání věcí atd.)

Zdeněk Meduna

Vystudoval jsem produkci. Přes 10 let pracuji jako produkční, asistent režie, vedoucí výroby nebo lokační. Díky tomu, že vím, jak mechanismy u filmu fungují, dokážu udělat natáčení s minimální uhlíkovou stopou. Není nic jednoduššího než začít měnit nastavení myšlení postupně a u každého zvlášť. Greenfilming je budoucnost filmu. Je to směr, kterého chceme být součástí. Budu rád vaším průvodcem na planetě A. Kromě toho chovám včely, pěstuji brambory na slámě, kopu meandry v potoce, sázím stromy. Máme dva syny a to je hned o dva důvody víc, proč myslet na budoucnost. Mít závazek, abychom planetu předali v lepším stavu, než ve kterém se nachází. Udržitelnost vnímám jako přirozenou nutnost.

Adam Karásek

První omezování odpadu jsem testoval na natáčení filmu Bourák v roce 2019. Od té doby jsem téma udržitelnosti neopustil, prošel jsem několika kurzy základů cirkulární ekonomiky, stal se členem spolku Zachraň jídlo, spolupracoval s organizací Bezobalu, začal jezdit na kole atd. Bez udržitelnosti je to neudržitelné.

 

 

Anežka
Aubrechtová

Fotím. Točím. Cestuju.

Studovala jsem filmové producenství v Londýně. Prvním velkým vykřičníkem pro mě bylo focení Environmentálního protestu. Po návratu do Česka jsem začala vnímat, že trend udržitelnosti není pouhým trendem, ale směrem, kterým je třeba se vydat. Od té doby hledám své vlastní cesty – ať už v profesním či osobním životě, který se tak či onak dohromady protíná. 

65

Colorful Clean Parks

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Ut elit tellus ltuc.

65

Colorful Clean Parks

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Ut elit tellus ltuc.

65

Colorful Clean Parks

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Ut elit tellus ltuc.

Appriciated Acts

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elitmi tellus, luctus nec ull amcorpermat tis, pulvinar dapibus leo alienu nec eu, vis detraxit periculis ex, nihilexp petendisinmei tvre anir.